Nasza historia

Whiskey to nie tylko wspaniały trunek, to coś znacznie więcej. Tutaj liczy się doznanie. Kiedy szczegóły dopełniają całość, czujesz, że whiskey to nie tylko drink, to też chwila relaksu, czas z przyjaciółmi i chwila refleksji. Czasem nawet szczypta miłości.

Aby zapewnić doskonałe doznania, nie wystarczą przyjemne aromaty. Duży wpływ na nastrój mają również zapachy, dźwięki, wrażenia wizualne i dotyk szkła w dłoni. W procesie wybierania i rozwijania naszych produktów, bierzemy pod uwagę dokładnie wszystkie detale, ponieważ wiemy, że ma to znaczenie. Każdy szczegół jest dokładnie przemyślany. Waga szklanki, jej grubość, objętość i szczelność karafki oraz solidność podstawki.

Dlatego podczas napełniania karafki, dokładnie słychać charakterystyczny dźwięk, a szklanka po umieszczeniu jej na stole wydaje solidny głos i dlatego karafka jest optymalnie wyważona.

W stworzenie każdej butelki whiskey zainwestowaliśmy czas, dnie, tygodnie, miesiące i lata. Wiedza potrzebna do przygotowania alkoholu jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. To rzemiosło w najszlachetniejszej postaci. Naszymi produktami chcemy uhonorować to dziedzictwo.